بهترین برنامه‌های آیفون برای مدیریت مخاطبین کسب و کار شما

برنامه‌های آیفون

هنگامی که در یک جلسه شرکت می‌کنید، احتمالاً چندین کارت ویزیت از همه افراد جدیدی که ملاقات می‌کنید دریافت می‌کنید. اما بعد چه اتفاقی می‌افتد؟ امروزه با استفاده از برنامه‌های مدیریت تماس خودکار که به آسانی از طریق اپ استور در دسترس هستند، می‌توانید تمام مخاطبین کسب و کار خود را مستقیماً در آیفون خود وارد و سازماندهی کنید. در این مقاله لیستی از بهترین برنامه‌های آیفون برای ذخیره و مدیریت مخاطبین را بررسی کرده‌ایم.

 

برنامه مدیریت تماس چیست؟

 

برنامه مدیریت تماس، برنامه‌ای در دستگاه تلفن همراه شما است که اطلاعات تماس افراد را ذخیره، فیلتر، دسته بندی و به روز می‌کند. اگرچه آیفون‌ها دارای یک برنامه تماس داخلی هستند، برنامه مدیریت تماس قابل دانلود یک فروشنده شخص ثالث در کسب و کار می‌تواند ویژگی‌های بسیار بیشتری نسبت به برنامه پیش‌فرض در اختیار شما قرار دهد.

 

بهترین برنامه‌های آیفون برای مدیریت مخاطبین کسب و کار کدامند؟

 

همراه با چندین مزیت دیگر، دانلود یک برنامه مخصوص آیفون برای قرار دادن مخاطبین کسب و کار خود می‌تواند با کمک به سازماندهی صدها مخاطب، شبکه مخاطبین شما را آسان‌تر کند. در اینجا خلاصه ای از بهترین برنامه‌های تماس آیفون ارائه شده است که به شما کمک می‌کند مخاطبین خود را سازماندهی کنید و شبکه حرفه‌ای خود را توسعه دهید.

 

1. CamCard

CamCard

 

CamCard یکی از بهترین برنامه‌های تماس برای آیفون است، به دلیل توانایی آن در تبدیل آسان کارت‌های کاغذی به مخاطبین دیجیتال. کارت‌های کاغذی به راحتی گم می‌شوند و تایپ تمام اطلاعات تماس در دفترچه آدرس تلفن شما خسته‌کننده و زمان‌بر است. با CamCard، به سادگی می‌توانید دوربین آیفون خود را به سمت کارت ویزیت بگیرید و عکس بگیرید. نرم‌افزار تشخیص کاراکتر نوری برنامه جزئیات کلیدی از جمله نام، شماره تلفن، آدرس ایمیل و نام کسب و کار را ثبت می‌کند و دفترچه آدرس شما را به‌طور خودکار با اطلاعات جدید به‌روزرسانی می‌کند. برنامه اصلی رایگان است و از تبلیغات پشتیبانی می‌کند.

 

2. Sync.ME

 

Sync.ME

Sync.ME به عنوان شناسه تماس گیرنده و مسدودکننده هرزنامه عمل می‌کند. تماس‌های دریافتی را شناسایی می‌کند و اگر یکی از هرزنامه‌نویسان شناخته شده باشد به شما هشدار می‌دهد. این یک برنامه تماس عالی برای مدیران کسب و کار و کارآفرینانی است که نمی‌توانند زمان خود را با تماس‌های جعلی تلف کنند. دسترسی به ویژگی های اصلی برنامه رایگان است.

 

3. Cloze

 

 

هوش مصنوعی (AI) می‌تواند کارهای زیادی را برای کارآمدتر و پویاتر کردن کسب و کار شما انجام دهد، از جمله ردیابی مخاطبین شما در تلفن همراه شما. اگر منابع اطلاعاتی زیادی دارید و به دنبال یک راه واحد برای ادغام تمام داده‌های موجود در مورد هر مخاطب و تعامل خود با آنها هستید، Cloze یکی از بهترین برنامه‌ها برای شما است.

 

Cloze اطلاعات را از سایر برنامه‌های شما مانند RingCentral، Dropbox، Google Drive، OneDrive، Slack، Exchange، iCloud، Evernote، OneNote و DocuSign جمع‌آوری می‌کند تا یک نمایه ترکیبی برای هر یک از مخاطبین شما ایجاد کند. Cloze همچنین فایلی ایجاد می‌کند که شامل ارتباطات ایمیل، تماس‌ها، فایل‌ها و پیام‌های شما می‌شود. حتی به شما یادآوری می‌کند که روابط کمرنگ شده با مشتریان کسب و کار خود را احیا کنید. Cloze یک نسخه پایه رایگان دارد.

 

4. CircleBack

 

مانند بهترین اسکنرهای کارت ویزیت و کسب و کار، می‌توانید از CircleBack برای اسکن کارت ویزیت و ذخیره آنها به عنوان مخاطب استفاده کنید. این برنامه از هوش مصنوعی و هوش مبتنی بر جمعیت برای خودکارسازی مدیریت تماس و به روز نگه داشتن عناوین شغلی استفاده می‌کند. همچنین در جمع کردن اطلاعات عالی است.

 

CircleBack موارد تکراری را حذف می‌کند و مخاطبین جدید را در صندوق ورودی Google و Microsoft Exchange شما پیدا می‌کند. همچنین آنها را در چندین پلتفرم از جمله Salesforce، Facebook و Gmail همگام می‌کند. CircleBack به شما امکان می‌دهد مخاطبین را بر اساس موارد دلخواه و اسکن کارت ویزیت کسب و کار گروه بندی کنید. علاوه بر همه این ویژگی ها، این برنامه رایگان است.

 

5. +Contacts

caller id

 

Contacts+ (که قبلاً FullContact نامیده میشد) یک دفترچه آدرس دیجیتال است که انواع مختلفی از حسابها و پلتفرمها از جمله دستگاههای iOS، Mac و PC را همگام می‌کند. می‌توانید از آن برای ترکیب Google Contacts، دفترچه آدرس تلفن و نمایه‌های رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید. می‌توانید کارت‌های ویزیت کسب و کار را اسکن و ذخیره کنید، در حالی که برنامه از همه اطلاعات در فضای ابری نسخه پشتیبان تهیه می‌کند.

 

Contacts+ گزینه‌ای برای کامل کردن مخاطب دارد که در آن برنامه به‌طور خودکار نمایه‌های مخاطبین شما را با اطلاعاتی که در وب پیدا می‌کند پر می‌کند. همچنین می‌توانید یادداشت‌هایی را به مخاطبین پیوست کنید تا برای دفعه بعد که با آن مشتری یا فروشنده کسب و کار خود ارتباط برقرار می‌کنید، جزئیات مهم را به خاطر بسپارید. Contacts+ یک نسخه پایه دارد که به شما امکان می‌دهد 1000 مخاطب را اسکن و همگام کنید و یک دفترچه آدرس را مدیریت کنید.

 

6. A2ZContacts

life hacker

A2Z Contacts یک برنامه مدیریت تماس و همه کاره است که مخاطبین کسب و کار شما را برای مرور و دسترسی سریع در گروه‌های مختلف دسته بندی می‌کند. می‌توانید از iCloud، CardDAV، Facebook، Exchange و دستگاه تلفن همراه خود به مخاطبین دسترسی داشته باشید. ایجاد یک گروه به شما امکان می‌دهد پیام‌های گروهی را از طریق Email، iMessage، SMS و WhatsApp ارسال کنید.

 

سایر ویژگی‌های برجسته شامل لیست علاقه مندی‌ها است که به شما امکان دسترسی سریع به مخاطبین کسب وکار را می‌دهد که بیشتر با شما در تماس هستند یا پیام می‌دهند. حتی می‌توانید مخاطبین و گروه‌ها را برای ایجاد گروه‌های جدید بدون نیاز به افزودن دستی اعضا شبیه‌سازی کنید. A2Z همچنین می‌تواند تولد مخاطبین شما را یادآوری کند. این برنامه دارای یک نسخه رایگان و همچنین یک نسخه پرمیوم است.

 

ویژگی‌های مشترک برنامه‌های مدیریت تماس چیست؟

 

برنامه‌های معمول مدیریت تماس در سطح حرفه‌ای و برای کسب و کارها می‌توانند به طور خودکار اطلاعات کارت ویزیت را اسکن کرده و آن را به فرمت دیجیتال تبدیل کنند. بسیاری از اپلیکیشن‌ها دارای ویژگی‌های هوش مصنوعی نیز هستند. این ابزارها به یک برنامه اجازه می‌دهند تا اطلاعات تماس را از منابع مختلف، مانند حساب‌های رسانه‌های اجتماعی، سایر مدیران مخاطب و فضای ابری شناسایی و جمع‌آوری کند.

 

بسیاری از این برنامه‌ها همچنین دارای قابلیت همگام‌سازی هستند که اطمینان حاصل می‌کند که همه اطلاعات به‌روز هستند، به طوری که وقتی یک مخاطب شغل یا کسب و کار خود را تغییر می‌دهد یا مکان یا شماره تلفن خود را تغییر می‌دهد، بتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید. برخی از برنامه‌ها حتی به عنوان مسدود کننده تماس‌های مزاحم عمل می‌کنند و شناسه تماس گیرنده را تسهیل می‌کنند یا به شما امکان می‌دهند مخاطبین را برای پیام‌رسانی همزمان با هم گروه‌بندی کنید.

 

 

دینگ ارائه دهنده راهکار اتوماسیون حضور و غیاب

دینگ یکی از برترین ارائه دهنده‌های راهکار اتوماسیون حضور و غیاب با محصولات و خدمات مرتبط آماده ارائه خدمت به شماست، در صورت لزوم با کارشناسان ما در ارتباط باشید.