بهترین گزینه‌های جایگزین Google Alerts برای کسب و کار

Google Alerts

اگر به یک جریان ثابت از محتوای سفارشی و انتخاب شده مرتبط با نیازهای صنعت یا کسب و کار خود نیاز دارید، Google Alerts یک ابزار عالی است. با این حال، بسیاری از کاربران طرفدار طراحی و عملکرد این ابزار نیستند. اگر Google Alerts نیازهای کسب و کار شما را برآورده نمی‌کند، گزینه‌های دیگری دیگری نیز وجود دارند. در اینجا نگاهی کوتاه به کاری که Google Alerts انجام می‌دهد و بررسی عمیق‌تر رقبای برتر آن در زمینه نظارت بر محتوا را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 

Google Alerts چیست؟

 

Google Alerts یک ابزار اطلاع رسانی گوگل است که به کاربران امکان می‌دهد جستجوهای سفارشی را بر اساس کلمات یا عبارات خاص ایجاد کنند. سپس Google هر زمان که عبارت جستجو شده را در نتایج جدید پیدا کند، یک اعلان ارسال می‌کند. هر کسی که یک حساب Google داشته باشد می‌تواند برای هر عبارت یا موضوعی یک هشدار گوگل ایجاد کند. سرویس Google Alerts مخصوصاً برای اطلاع رسانی به کاربران از ارزش سهام کسب و کارها، اطلاعیه‌های محصول یا بیانیه‌های مطبوعاتی تازه منتشر شده مفید است.

 

این ابزار همچنین برای نظارت بر رسانه‌های اجتماعی، ارزیابی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، نظارت بر رقابت و نظارت بر بازگشت سرمایه در بازاریابی شما مناسب است.

 

بهترین گزینه‌های جایگزین Google Alerts

 

در حالی که Google Alerts یک ابزار توانمند است، سایر جایگزین‌های نظارت بر محتوا ممکن است برای نیازهای شما مناسب تر باشند. ما چند مورد از بهترین گزینه‌های Google Alerts را برجسته خواهیم کرد.

 

Talkwalker

 

Talkwalker Alerts به شما این امکان را می‌دهد که اینترنت را برای محتوای جدیدی که دارای نام یا نام تجاری شما، نام رقبای کسب و کار شما یا موضوع تجاری مرتبط دیگری است، رصد کنید. محتواها را در وب‌سایت‌ها، انجمن‌ها، وبلاگ‌ها و X (توئیتر سابق) پیدا می‌کند و آنها را مستقیماً در یک ایمیل مرتبط به ایمیل شما ارسال می‌کند.

 

Talkwalker Alerts یک سرویس رایگان و مبتنی بر وب است که به سادگی امکانات Google Alerts اصلی را ارائه می‌دهد، اما با عملکرد و قابلیت شخصی سازی بسیار بیشتر. اگر بخواهید فراتر بروید و به تجزیه و تحلیل دقیق دسترسی داشته باشید، این شرکت گزینه‌های گسترده‌تر و پولی بیشتری دارد.

 

Mention

 

Mention یک گزینه قدرتمند برای نظارت بر رسانه‌های کسب و کار شما است. ابزارهای پیشرفته‌ای مانند نظارت بر فعالیت در زمان واقعی و دسترسی به آمار و گزارش‌ها را ارائه می‌دهد. یکی از مفیدترین ویژگی‌های آن، توانایی پاسخ به هشدارهای رسانه‌های اجتماعی در داخل برنامه است. همچنین شامل ابزارهای تجاری مبتنی بر هوش مصنوعی برای کمک به برندها در استراتژی محتوای خود است.

 

این پلت فرم مبتنی بر وب به کسب و کارها اجازه می‌دهد تا هر کلمه کلیدی را در طیف گسترده‌ای از منابع، از جمله تمام رسانه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها و انجمن‌ها نظارت کند.

 

Meltwater

 

Meltwater یک ابزار نظارتی قدرتمند برای کسب و کارها است. این شرکت از یک رابط پیچیده مبتنی بر هوش مصنوعی برای به دست آوردن نتایج روشن‌تر استفاده می‌کند و سطح بیشتری از تجزیه و تحلیل دقیق را ارائه می‌کند و در عین حال صدای نوتیفیکیشن پس‌زمینه داده‌های نامربوط را کاهش می‌دهد.

 

فراتر از نظارت ساده، Meltwater طیف وسیعی از قابلیت‌های دیگر را نیز برای کسب و کار شما ارائه می‌دهد، از جمله کاوش در بینش‌ها و روندها، هوش بازار، هوش فروش و مدیریت رسانه‌های اجتماعی.

 

رابط Meltwater گسترده و از نظر بصری جذاب است. به دلیل سطح بالای سفارشی سازی، قیمت‌ها متفاوت است. این شرکت بر اساس نیازهای کسب و کار شما و سطح عملکرد و سفارشی سازی مورد نیاز شما، قیمت ها را ارائه می دهد.

 

Sprout Social

 

Sprout Social یک گزینه قوی است که در بررسی رسانه های اجتماعی برای کسب و کار شما تخصص دارد. همچنین شامل ابزارهایی است که قادر به تجزیه وب برای اخبار و ذکر نام تجاری شما هستند. از آن بهتر، Sprout Social به راحتی در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی موجود شما ادغام می‌شود.

 

Awario

 

Awario با مجموعه‌ای درخشان از عملکردهای تولید سرنخ، پلتفرم عالی دیگری است که می‌تواند شما را در جریان آنچه که مردم در مورد کسب و کار شما می‌گویند به روز نگه دارد و در عین حال بینش‌های مهمی را در مورد صنعت شما ارائه دهد.

 

Awario توانایی خود را برای نظارت بر مکالمات “به هر زبان، در هر مکانی” برای ارائه یک دید جامع از روندها در سراسر جهان به نمایش می‌گذارد. برای کمک به درک این اطلاعات، Awario همچنین شامل تجزیه و تحلیل احساسات است.

 

مزایای استفاده از هشدارهای محتوا (Alerts) در کسب و کارها

هشدارهای محتوا در  کسب و کار

در این فضای چالش برانگیز کسب و کار، شما باید بدانند که چه چیزی در به صورت آنلاین درباره شما گفته می‌شود تا از اعتبار برند خود محافظت کنید و استراتژی‌های بازاریابی خود را هدایت کنید. با این حال، در میان بی‌شمار شبکه‌های اجتماعی و منابع خبری آنلاین، نظارت مؤثر دشوار است. ابزارهای هشدار محتوا مانند Google Alerts و رقبای آن می‌توانند کمک کنند و به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهند که به طور فعال بر روندها و موضوعات خاص نظارت کنند و از آن آگاه بمانند و اطلاعات ارزشمندی از بازار به دست آورند.

 

ابزارهای هشدار محتوا می‌توانند به روش های زیر به کسب و کارها کمک کنند:

 

  • تحقیق و تحلیل هوش بازار
  • تجزیه و تحلیل رقبا
  • تحلیل احساسات برای ارزیابی و هدایت کمپین‌های بازاریابی
  • ایجاد و پیگیری تعامل با مخاطب
  • پست‌های منفی در رسانه‌های اجتماعی را شناسایی به آنها پاسخ دهید
  • به طور فعال پست‌های رسانه‌های اجتماعی یا مقالات خبری مثبت را شناسایی و ارتقا دهید

 

استفاده موثر از نظارت بر محتوا

 

Google Alerts یک ابزار قدرتمند نظارت بر محتوا برای بسیاری از کس و کارها است. با این حال، مشاغل با موارد استفاده خاص ممکن است از یک جایگزین با عملکرد منحصر به فرد سود بیشتری ببرند. در نهایت، شناسایی مورد استفاده کلی شما مهم ترین عامل در استفاده موثر از ابزارهای نظارت بر محتوا است.

 

کسب و کارها احتمالاً از Google Alerts و رقبای آن نا امید خواهند شد، بدون اینکه ایده روشنی از اهداف نظارت بر محتوا داشته باشند. وقتی مشخص کردید که چگونه می‌خواهید از این ابزارها استفاده کنید و به چه چیزی می‌خواهید برسید، می‌توانید یک پلتفرم را انتخاب کنید و به طور مؤثر با آن کار کنید.

 

مقالات مرتبط: راهنمای ساختن یک برند قدرتمند

 

دینگ ارائه دهنده راهکار اتوماسیون حضور و غیاب

دینگ یکی از برترین ارائه دهنده‌های راهکار اتوماسیون حضور و غیاب با محصولات و خدمات مرتبط آماده ارائه خدمت به شماست، در صورت لزوم با کارشناسان ما در ارتباط باشید.