قیمت دستگاه حضور و غیاب دینگ [+انواع 📱]

قیمت دستگاه حضور و غیاب دینگ

به اشتراک گذاشتن این مقاله

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

اپلیکیشن حضور غیاب آنلاین دینگ به همراه دستگاه بیسیم خود، راهکاری مناسب و جامع برای کسب و کارهای کوچک و متوسطی است که می خواهند بدون پرداخت هزینه زیاد و سختی راهکارهای موجود، ساعت ورود و خروج کارکنان خود را به صورت آنلاین کنترل نمایند. در پایان این مطلب قیمت دستگاه حضور و غیاب دینگ و هزینه پشتیبانی آن را می‌توانید مطالعه کنید.

دینگ از فناوری ذخیره سازی ابری استفاده می کند و نیازی به راه اندازی سرور برای نگهداری اطلاعات ندارد. به کمک این تکنولوژی در هر زمان و مکان، اطلاعات در اختیار شما قرار دارد.

دستگاه حضور و غیاب بی سیم دینگ

بهترین نرم افزار حضور و غیاب

دستگاه بی سیم دینگ نیازی به اتصال به اینترنت نداشته و بدون تنظیمات خاصی با اتصال به برق در محل کار، امکان ثبت ورود و خروج کارکنان در نزدیکی آن فراهم می گردد. طریقه اتصال گوشی تلفن همراه کاربران به دستگاه دینگ، از طریق بلوتوث و وای فای گوشی تلفن همراه کاربر می باشد.

اپلیکیشن ورود و خروج

اپلیکیشن دینگ با امکانات فراوان و رابط کاربری آسان تمام نیازهای صاحبین کسب و کار در زمینه حضور و غیاب کارمندان را مرتفع ساخته و در نسخه های اندروید و iOS برای استفاده کاربران منتشر گردیده است. کارکنان با استفاده از اپلیکیشن دینگ در نزدیکی دستگاه بی سیم آن ورود و خروج خود را ثبت نموده و مدیر در هر کجا و هر لحظه ای به صورت آنلاین نوتیفیکیشن ورود/خروج آنان را دریافت می نماید. نصب اپلیکیشن دینگ برای مدیر و کارمندان یکسان بوده و تنها دسترسی آن ها به امکانات اپلیکیشن متفاوت می باشد.

انواع دستگاه حضور غیاب

دستگاه حضور و غیاب تحت وب

علاوه بر اپلیکیشن، پنل تحت وب نیز امکان مدیریت و نظارت تمامی کارمندان را در اختیار مدیر سامانه قرار می دهد. اموری از قبیل تعریف کارمند، تعریف شیفت، مدیریت درخواست ها و …. از طریق پنل مدیریت تحت وب قابل انجام است. همچنین با استفاده از این پنل می توان تمامی گزارش های مربوط به حضور و غیاب کارکنان در بازه های هفتگی یا ماهیانه را مشاهده و در فرمت های گوناگون دریافت نمود. لازم به ذکر است دسترسی به کنترل پنل ینگ از طریق مرورگر اینترنتی رایانه شما بوده و نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزار جداگانه ای ندارد.

امکانات دستگاه حضور و غیاب دینگ

پس از خرید دستگاه و اشتراک در سامانه دینگ، اپیکیشن حضور و غیاب روی گوشی مدیر نصب شده و اطلاعات کسب و کار، و کارمندان وارد نرم افزار می شود. این اپلیکیشن بر روی گوشی کارمندان نیز فعالسازی می گردد.

سپس دستگاه بی سیم حضور غیاب دینگ را به برق وصل کنید. همه چیز تمام است! از این پس کارمندان می توانند ورود و خروج خود را ثبت کنند.

مدیر مجموعه به کمک دینگ می تواند به صورت لحظه ای ورود و خروج پرسنل را مشاهده کرده و چندین مدل گزارش را از آن خروجی بگیرد.

با دینگ بیشتر آشنا شوید:

۱- ثبت ورود و خروج در نزدیکی دستگاه

کارکنان با قرار گیری در مجاورت دستگاه دینگ ورود و خروج خود را ثبت نموده و به صورت لحظه ای برای مدیر کسب و کار، نوتیفیکیشن ارسال می گردد. همچنین در صورت عدم دسترسی به اینترنت، ثبت عملیات ورود/خروج کارمندان به وسیله پیامک انجام شده و شرط لازم آن قرار گیری در مجاورت دستگاه دینگ می باشد.

۲- ثبت ورود و خروج با لوکیشن

امکان تعریف موقعیت مکانی روی نقشه از سوی مدیر کسب و کار میسر بوده و کارمندان می توانند در موقعیت های جغرافیایی که مدیر برای آن ها مشخص نموده، ورود و خروج خود را به وسیله اپلیکیشن ثبت نموده و مدیر به صورت آنلاین از ثبت ورود/خروج کاربر آگاه شود.

۳- ساختار چند شعبه ای

امکان استفاده از سامانه دینگ در چندین شعبه یک کسب و کار وجود دارد. نظارت روی تمامی شعب توسط یک اپلیکیشن برای مدیر کسب و کار فراهم شده و  تمامی داده ها به شکل متمرکز بر روی پنل تحت وب در دسترس می باشد. در حال حاضر بسیاری از شرکت ها، رستوران ها، کافی شاپ ها، فروشگاه ها و …. حضور و غیاب شعب مختلف خود را توسط سامانه دینگ کنترل می نمایند.

۴- شیفت

امکان تعریف شیفت برای یک هفته و تعمیم آن به تمامی هفته های سال در سامانه دینگ فراهم می باشد همچنین می توان روزهای تعطیل رسمی و داخلی را نیز برای هر شیفت ویرایش نموده و شیفت مربوطه را به کارمند مورد نظر تخصیص داد.

۵- گزارش

امکان تهیه گزارش از طریق اپلیکیشن یا پنل تحت وب به صورت روزانه یا ماهانه میسر بوده و گزارش های سامانه دینگ شامل ساعات ورود/خروج، ساعات کارکرد، میزان تاخیر در ورود، تعجیل در خروج، جمع غیبت، اضافه کاری، ساعات مرخصی و ماموریت و … می باشد.

۶- مرخصی و ماموریت

امکان ثبت درخواست مرخصی و ماموریت روزانه از طریق اپلیکیشن موجود بوده و مدیر کسب و کار می تواند از طریق اپلیکیشن یا پنل تحت وب اقدام به تایید و یا رد درخواست ها نماید. برای ثبت مرخصی و ماموریت ساعتی نیز امکان ثبت ورود و خروج با مرخصی و ماموریت وجود دارد.

۷- سلفی

مدیر کسب و کار می تواند از طریق کنترل پنل مدیریت، قابلیت {تصویر سلفی} برای کارمند مورد نظر خود را فعال نموده و کاربر موظف به گرفتن تصویر سلفی در هنگام ثبت ورود و خروج توسط اپلیکیشن می گردد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب دینگ

برای استفاده از سامانه می بایست دستگاه بی سیم دینگ را تهیه نموده و برای آن لایسنس سالانه فعال کنید، هزینه دستگاه یکبار برای همیشه پرداخت شده و هزینه لایسنس بر مبنای تعداد کارمندان شما محاسبه می گردد.

تعداد افراد شرکت یا سازمانقیمت دستگاه حضور و غیاب دینگ (ریال)هزینه اشتراک یکساله (ریال)
۵ نفر
 ۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۴,۸۰۰,۰۰۰

۱۵ نفر

۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۷,۰۰۰,۰۰۰

۳۰ نفر

۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۹,۵۰۰,۰۰۰

۵۰ نفر

۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۲,۰۰۰,۰۰۰

۷۰ نفر

۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۴,۵۰۰,۰۰۰

۱۰۰ نفر

۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۸,۰۰۰,۰۰۰

برای خرید سامانه برای بیش ۱۰۰ نفر با واحد پشتیبانی دینگ تماس بگیرید.

برای خرید می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

خرید دستگاه های حضور و غیاب دینگ

مقالات مرتبط

مقالات مرتبط

یک پاسخ

افزودن دیدگاه

زنبیل خرید