ویژگی های بروزرسانی جدید سامانه حضور و غیاب آنلاین دینگ

سامانه حضور و غیاب آنلاین دینگ

فهرست

با خشنودی به اطلاعتان می رسانیم که ویژگی های جدیدی به نرم افزار حضور و غیاب آنلاین دینگ اضافه گردیده است. این امکانات جدید با توجه به پیشنهادات جمع چند هزار نفری از مدیران کسب و کار، توسعه داده شده است. این مدیران برای حضور و غیاب کارکنان خود، از سامانه آنلاین دینگ استفاده می کنند. همانطور که می دانید، دینگ یک سامانه حضور و غیاب آنلاین می باشد. این سامانه از پنل تحت وب، اپلیکیشن موبایل و دستگاه حضور و غیاب دینگ تشکیل شده است. مدیر کسب و کار با دسترسی به وب پنل می تواند کلیه امور حضور و غیاب کارکنان را تحت مدیریت داشته باشد.

1- درخواست مرخصی و یا ماموریت ساعتی:

ثبت درخواست مرخصی و ماموریت در سامانه حضور و غیاب دینگ، تا به حال به صورت روزانه بوده است. به این صورت که  مرخصی و ماموریت های ساعتی به صورت اتوماتیک در سامانه ثبت می گردیده. یعنی تا پیش از این، کارمند با استفاده از دکمه های “ورود/خروج”، تردد خود را با نوع “مرخصی و یا ماموریت” ثبت می نموده و در گزارش وی، این ساعات محاسبه می گردیده است. حال امکانی جدید به سامانه حضور و غیاب آنلاین دینگ اضافه شده است. مدیر می تواند مشخص کند که تردد های با “مرخصی یا ماموریت” در لیست درخواست ها نمایش داده شود و با “تایید و یا رد” مدیر کسب و کار، در گزارش کارکرد پرسنل موثر واقع شوند. تصور کنید که شما این امکان را برای کارمند مذکور فعال کرده اید. شیفت پرسنل مورد نظر از ساعت هشت صبح شروع می شود. وی ساعت ده صبح با دکمه “ورود با مرخصی” تردد خود را در محل کار ثبت می کند. حال تردد از نوع “ورود با مرخصی” در کارتابل درخواست ها به صورت اتوماتیک ثبت می گردد. در صورت تایید شما، در گزارش وی این دو ساعت مرخصی، لحاظ می شود. همین سناریو برای ماموریت های ساعتی نیز امکان پذیر می باشد. به طور کلی می توان گفت که در کارتابل درخواست های وب پنل مدیریت، درخواست های مرخصی و ماموریت، چه به صورت روزانه و چه به صورت ساعتی برای مدیر نمایش داده می شوند. مدیر می تواند بسته به نظر خود، درخواست های کارکنان را تایید و یا رد نماید. همچنین در بخشی درگیر از این کارتابل، امکان مدیریت کامل درخواست های ورود/خروج فراموش شده نیز میسر می باشد.

درخواست مرخصی و یا ماموریت

 2- گزارش روزانه:

در سامانه حضور و غیاب آنلاین دینگ، تا به حال گزارش های متنوعی از کارکرد پرسنل ارائه می شده است. این گزارش ها شامل گزارش های انفرادی و گروهی کارکنان بوده و با بازه های زمانی ماهیانه و دلخواه (تا سه ماه) قابل اخذ می باشند. از جمله گزارش های پر کاربرد سامانه دینگ، می توان به گزارش تفصیلی روز به روز یک کارمند، گزارش خلاصه تک نفره و یا گروهی، گزارش مرخصی استفاده شده و … اشاره کرد. حال نوع جدیدی از گزارش، بنا به درخواست مدیران عزیز به سامانه افزوده شده است. “گزارش روزانه” برای استفاده در مواردی هست که می خواهید “ورود و خروج های” تمام کارکنان را در روز جاری و یا یک روز دلخواه مشاهده فرمایید.

گزارش روزانه

3-اختصاص گروهی به شیفت و لوکیشن:

در پنل مدیریت نرم افزار حضور و غیاب آنلاین دینگ، شما امکان تخصیص شیفت و یا لوکیشن جغرافیایی به یک کارمند را دارید. یعنی می توانید مشخص کنید که کارمند مربوطه از چه شیفت و یا از چه لوکیشن های جغرافیایی برای ثبت تردد استفاده نماید. از این پس برای راحتی استفاده مدیران عزیز، امکان تخصیص گروهی از کارکنان، به یک شیفت کاری و یا یک لوکیشن جغرافیایی وجود دارد.

شیفت و لوکیشن

4- صفحه مخصوص “ویرایش، افزودن و حذف” تردد ها:

در وب پنل سامانه حضور و غیاب آنلاین دینگ، تا به حال برای “ویرایش، حذف و یا افزودن” تردد باید به صورت روز به روز برای هر کارمند اقدام می شد. یعنی می بایست تردد ها در بازه ی زمانی مورد نظر فیلتر شده و برای هر روز در صفحه ای جداگانه تغییرات لازم انجام می گردید. حال می توانیم برای کارمند مورد نظر در یک بازه زمانی دلخواه، تمام تردد ها را در یک صفحه مشاهده کنیم. در مرحله ی بعدی می توان در همان صفحه، هر تردد را ویرایش و یا حذف نمود. همچنین می توان در روزهای مورد نظر، تردد خاصی را نیز برای کارمند مذکور، ایجاد (اضافه) کنیم.

افزودن و حذف تردد ها

5- گذر از نیمه شب:

بسیاری از کسب و کارها مانند کافی شاپ ها، رستوران ها، داروخانه ها و برخی کارگاه ها، ساعات کاری پس از نیمه شب دارند. این بدین معنی است که کارکنان این کسب و کارها “خروج” خود را در ساعات پس از 12 شب، در سامانه حضور و غیاب آنلاین دینگ ثبت می کنند. در بسیاری از سامانه های حضور و غیاب، کارکنان در این مواقع باید یک خروج و مجددا یک ورود در نیمه شب ثبت کنند. تنها بدین صورت است که ساعات کارکردشان درست محاسبه می شود. چون بخشی از کار در روز مبدا و بخش دیگری از کار در روز بعدی، پس از بامداد انجام شده است. طبیعتا انجام این امر برای بسیاری از کارکنان در اواسط ساعات کاری سخت می باشد. حتی بسیاری از پرسنل این “خروج و سپس ورود” اضافه در نیمه شب را فراموش می کنند. از این پس امکان جدیدی در نرم افزار حضور و غیاب دینگ برای شیفت های کاری گذر از نیمه شب تعبیه شده است. مدیر کسب و کار می تواند یک بازه ساعت کاری با پایان “نیمه شب” تعریف نماید. حال می بایست بازه ی دیگری از 12 شب تا ساعات بامداد تعریف کند: مثال : ساعت کاری اول :  8:00 شب تا 23:59 شب ساعت کاری دوم : 00:01 بامداد تا 03:00 بامداد با مشخص نمودن اینکه این شیفت امکان “گذر از نیمه شب” را دارد. کارمند مذکور ورود خود را در شیفت اول ثبت نموده و خروج خود را نیز در شیفت دوم ثبت می نماید. در این حالت ترددی خودکار در نیمه شب برای کارمندانی که دارای این شیفت هستند ثبت شده که گزارش کارکرد آنها کامل محاسبه گردد. البته لازم به ذکر است که بخشی از کار در روز مبدا و بخش دیگری از کار، در ساعات بامداد روز بعدی در گزارش لحاظ می گردد.

گذر از نیمه شب

6- محاسبات جدید در خروجی های گزارش کارکرد :

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، دینگ گزارش های متنوعی از کارکرد پرسنل شما در اختیارتان قرار می دهد. گزارش هایی شامل جمع ساعات کارکرد، ساعات تاخیر در ورود، تعجیل در خروج، ساعات اضافه کاری و …. این گزارش ها در فرمت های خروجی مختلفی در دسترس شما می باشد. حال از این پس در گزارش های اکسل و پی دی اف با ویژگی های متمایز، محاسباتی جدید برای شما مدیران عزیز ترتیب داده شده است. این محاسبات با توجه به سیستم حقوق و دستمزد کسب و کارها، اضافه و یا کامل تر شده اند.  محاسباتی همچون میزان حضور کلی کارمند در محیط کار، میزان کارکرد بعلاوه مرخصی های مجاز، محاسبات جدید برای تعطیل کاری، اضافه کاری و …  

7- امکان تمدید، ارتقای اشتراک و امکان خرید بسته های موقعیت مکانی تمدید اشتراک

خرید اشتراک   پیگیری های مربوط به تمدید و ارتقای اشتراک حساب کاربری و همچنین خرید بسته های لوکیشن، تا به حال توسط کارشناسان امور پشتیبانی انجام می گردید. این عملیات با هماهنگی بین کارشناسان دینگ و مشتریان محترم، در پیام رسان های اجتماعی و یا به صورت تلفنی انجام می شد. از این پس برای انجام تمدید اشتراک، ارتقای تعداد کاربران و یا خرید بسته های لوکیشن جغرافیایی، می توانید به وب پنل سامانه دینگ مراجعه فرمایید. در پنل مدیریت این پروسه به صورت کاملا آنلاین برای شما مدیر محترم، قابل انجام می باشد. لطفا در این خصوص به موارد ذیل توجه فرمایید :
  • تمدید آنلاین اشتراک سالیانه، از 15 روز قبل از تاریخ سر رسید سالیانه شما، امکان پذیر می باشد. این امکان از طریق منوی اصلی پنل مدیریت دینگ، گزینه “تمدید و ارتقا اشتراک” قابل انجام می باشد.
  • در میانه زمان طرح اشتراکی خود، می توانید تعداد کارمندان را به صورت آنلاین افزایش دهید و تنها مابه التفاوت آن با طرح قبلی را پرداخت کنید. برای این کار در پنل مدیریت، به قسمت “ارتقا اشتراک” مراجعه بفرمایید.
  • اگر برای ثبت ورود و خروج کارمندان، به موقعیت های جغرافیایی بیشتری نیاز دارید، امکان خرید این بسته ها در وب پنل مدیریت برای شما فراهم شده است. تنوع بسته های خرید لوکیشن از 1 تا 500 عدد می باشد. برای اینکه در تعداد لوکیشن های بالا، هزینه مناسب تری را بپردازید، در بسته های لوکیشن تخفیف هایی برای شما در نظر گرفته شده است.
  دینگ همچنان بر اساس پیشنهاد های شما مدیران گرامی، مسیری طولانی در جهت توسعه و پیشرفت امکانات پیش رو دارد. کارشناسان پشتیبانی و فروش ما همواره برای شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقدات شما در کنارتان خواهند بود.    

دینگ ارائه دهنده راهکار اتوماسیون حضور و غیاب

دینگ یکی از برترین ارائه دهنده‌های راهکار اتوماسیون حضور و غیاب با محصولات و خدمات مرتبط آماده ارائه خدمت به شماست، در صورت لزوم با کارشناسان ما در ارتباط باشید.