11 کاری که قبل از شروع یک کسب و کار باید انجام دهید

کسب و کار

به اشتراک گذاشتن مقاله

شروع یک کسب و کار می تواند استرس زا باشد. اغلب به نظر می رسد که 1000 کار را باید به طور همزمان انجام داد. برای صاحبان کسب و کارهای کوچک و جدید هیچ راهی برای اجتناب از این واقعیت وجود ندارد. با این حال، با کمی برنامه ریزی، می توان انتظارات را مدیریت کرد و اقداماتی در جهت ساختن کسب و کار خود انجام داد.

 

چگونه یک کسب و کار را راه اندازی کنیم؟

 

فراتر از هر چیزی، مهم است که انرژی خود را به سمت وظایف درست هدایت کنید. برخی از اولین گام‌های خوب در راه‌اندازی یک کسب‌وکار عبارتند از: تحقیق در مورد رقبا، ارزیابی جنبه‌های قانونی صنعت، در نظر گرفتن امور مالی شخصی و تجاری، واقع‌بین بودن در مورد ریسک و درک زمان‌بندی.

 

۱۱ کاری که باید قبل از شروع یک کسب و کار انجام دهید

 

برای اطمینان از اینکه قبل از راه اندازی کسب و کار خود آماده هستید، مطمئن شوید که این 11 کار مهم را انجام داده اید. انجام این کار موقعیت بهتری برای شما و شرکت جدیدتان برای موفقیت خواهد داشت.

 

1. تحقیقات خود را انجام دهید.

 

شما می خواهید مطمئن شوید که صنعتی که در آن مشغول خواهید داشت را درک می کنید تا بتوانید بر آن تسلط داشته باشید. حتی اگر فکر می کنید ایده کسب و کار شما منحصر به فرد است، باید از رقبا آگاه باشید.

 

2. مخاطبان خود را مشخص کنید.

 

کسب و کار

زمانی را صرف انتخاب مخاطب هدف خود کنید. این مخاطب در هر تصمیمی که می گیرید، نیروی محرکه خواهد بود. درک اینکه چه کسی به محصول یا خدمات شما نیاز دارد می تواند به تنظیم دقیق کسب و کار شما کمک کند و اطمینان حاصل کنید که استراتژی های بازاریابی و فروش شما درست است.

 

3. یک هدف قوی داشته باشید.

 

برجسته شدن کار آسانی نیست و هیچ فرمول جادویی نتیجه را تضمین نمی کند. با این حال، دانستن هدف کسب و کار شما در هدایت این تصمیمات نقش اساسی دارد. با شناخت نقاط قوت، تفاوت‌ها و هدف کسب‌وکارتان، می‌توانید انتخاب‌های آگاهانه‌ای داشته باشید.

 

4. یک ساختار انتخاب کنید.

 

گام کلیدی برای شروع یک کار انتخاب ساختار قانونی آن است. این بدان معناست که کارآفرین باید اساسنامه شرکت را ایجاد کند، شماره شناسایی کارفرما را دریافت کند و برای مجوزهای لازم درخواست کند، که بسته به صنعت می‌تواند متفاوت باشد.

 

5. نقشه های مالی خود را ترسیم کنید.

 

شروع یک کسب و کار مستلزم داشتن پولی است که احتمالاً در اول کار ندارید. به همین دلیل است که باید به دنبال راه هایی برای کسب سرمایه باشید.

 

6. دنبال کارهای مالیات باشید.

 

برای راه‌اندازی کسب‌و‌کار دانش مالیاتی خود را افزایش دهید. پرداخت های مالیاتی متعددی باید انجام شود، و پرداخت دیرهنگام هر یک از آنها می تواند عواقبی داشته باشد.

 

7. ریسک‌ها را بسنجید.

 

راه اندازی یک بیزینس جدید همیشه سطحی از ریسک را به همراه خواهد داشت. محاسبه، درک و برنامه ریزی برای ریسک، گام مهمی است که قبل از شروع کسب و کار خود باید بردارید. این به معنای ارزیابی ریسک های صنعت خود قبل از تدوین یک طرح تجاری است.

 

8. یک طرح تجاری تهیه کنید.

 

یک طرح کسب و کار مراحلی را که برای راه اندازی موفق و رشد مستمر باید بردارید را شرح می‌دهد. این سند برای ایجاد تمرکز برای تجارت شما، جذب متخصصان و جستجو و حفظ سرمایه مهم است.

 

9. زمان درست را تعیین کنید.

 

زمان بندی یک عنصر مهم در ایجاد یک کسب و کار است. مطمئناً، شما می خواهید کسب و کار خود را در زمانی شروع کنید که وضعیت اقتصادی درست است و صنعت شما در حال گسترش است.

 

10. به دنبال یک راهنما یا مشاور باشید.

 

شروع یک کسب و کار به تنهایی امکان‌پذیر نیست. یافتن کسانی که قبلاً این کار را انجام داده اند می تواند به شما کمک کند تا برای موفقیت آماده شوید. با دیگر متخصصان صنعت خود ارتباط برقرار کنید، در کارگاه ها و رویدادهای خاص صنعت شرکت کنید.

 

11. افراد حرفه ای را بیاورید.

 

کارآفرینان نمی توانند همه چیز را در مورد اجرای سرمایه گذاری جدید خود بدانند. بهره گیری از تجربه متخصصان باتجربه می تواند برای بیزینس شما بسیار مفید باشد.

 

راه اندازی صحیح یک کسب و کار می تواند منجر به موفقیت شود

 

راه اندازی یک بیزینس سخت است، اما اگر آن را به درستی انجام دهید، می توانید خود را برای یک سفر کارآفرینی موفق آماده کنید. با پیروی از نکات این راهنما، می توانید پایه ای قوی برای رشد کسب و کار خود بسازید. به یاد داشته باشید، تبدیل شدن به یک کسب‌وکار کوچک سفری پر از فراز و نشیب است، اما اگر برنامه‌ای منعطف داشته باشید و با شرایط متغیر سازگار شوید، می‌توانید با هر چالشی که برایتان پیش می‌آید مقابله کنید.

 

همچنین در این‌باره می‌توانید مقاله راهنمای بازاریابی برای یک کسب و کار کوچک را مطالعه کنید.

 

 

دینگ ارائه دهنده راهکار اتوماسیون حضور و غیاب

دینگ یکی از برترین ارائه دهنده‌های راهکار اتوماسیون حضور و غیاب با محصولات و خدمات مرتبط آماده ارائه خدمت به شماست، در صورت لزوم با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *