6 اپلیکیشن اندروید برای برنامه ریزی کاری

برنامه ریزی

به اشتراک گذاشتن مقاله

یکی از مهمترین مسائلی که بیشتر کسب و کارها با آن مواجه هستند، مدیریت ضعیف زمان است. در یک روز کاری 8 ساعته، زمان کمی برای کارهایی که سودآوری و رشد کسب و کار را افزایش می‌دهند، اختصاص می‌یابد. در واقع، کارمندان بیش از یک چهارم از روز خود را صرف کارهای مهم و مرتبط با مهارت می‌کنند. همچنین در کسب و کارهای کوچک تنها حدود یک سوم از روز را صرف فعالیت‌های ضروری می‌کنند.

 

خوشبختانه، ابزارهای ساده و آسان برای  برنامه ریزی و مدیریت زمان می‌توانند به بازگرداندن کسب و کار شما به مسیر اصلی کمک کنند. اگر شما و کارمندانتان از تلفن‌های هوشمند اندرویدی استفاده می‌کنید، مجموعه‌ای از برنامه‌های عالی برای برنامه‌ریزی روز کاری می‌توانند کسب‌و‌کار شما را سازماندهی کرده، در مسیر درست قرار دهند. در این مقاله 6 برنامه برتر را بررسی کرده ایم تا به مدیران و تیم ها کمک کنیم تا زمان و گردش کار خود را برای افزایش بهره‌وری و کارایی سازماندهی کنند.

 

1. برنامه Remember The Milk

 

برنامه  Remember The Milk یک لیست کار و برنامه‌ریزی مطابق با پیشرفت‌های دیجیتالی است که آن را به برنامه سازمانی عالی برای افرادی که بیش از حد فراموشکار هستند تبدیل می‌کند. با استفاده از این برنامه، می‌توانید فهرست کارهایی را که به طور خودکار در همه دستگاه‌های شما همگام‌سازی می‌شود، انتخاب کنید. سپس، Remember The Milk از طریق پیام کوتاه، توییتر، پیام کوتاه، متن و ایمیل به شما در مورد وظایف و تعهدات آینده هشدار می‌دهد. هر کار را با برچسب‌های هوشمند، در لیست‌ها یا بر اساس اولویت یا تاریخ دستهبندی کنید. برای کارهای تکرار شونده، این برنامه دارای یک ابزار مفید برای تکرار است تا یادآورهای منظم و به موقع را ارائه دهد. این برنامه رایگان است. با این حال، نسخه Premium آن که با قیمت 39.95 دلار در سال در دسترس است، ویژگی‌های بیشتری دارد.

 

2.  برنامه Kanban Trello

 

بیش از 50 میلیون نفر از Trello استفاده می‌کنند که مبتنی بر سیستم Kanban برای برنامه ریزی و مدیریت و بهبود کار تیمی ها است. رابط کاربری مناسب و بصری آن کار با آن را ساده کرده است. با Trello، وظایف را مدیریت کنید و به اشتراک بگذارید. به اشتراک‌گذاری فایل بین همکاران از طریق Dropbox یا Google Drive در این برنامه آسان است. تقویم در این برنامه این امکان را برای شما و همکارانتان فراهم می‌کند تا ببینید امروز و روزهای آینده چه کاری باید انجام شود. همچنین می‌توانید ببینید که آیا شما و تیمتان در مورد پروژه‌ها و وظایف به‌روز هستید یا خیر. Trello برای دانلود و استفاده رایگان است، اما این برنامه خریدهای درون برنامه‌ای را برای عملکردهای اضافی ارائه می دهد.

 

برنامه ریزی

 

3. برنامه Evernote

 

Evernote با بیش از 225 میلیون کاربر، محبوب‌ترین برنامه بهره‌وری شخصی و برنامه ریزی در جهان است. Google Calendar را به ابزار Evernote’s Tasks متصل کنید تا لیست کارهای خود را مدیریت کنید. در سررسیدهای کاری برای خود یادآوری ایجاد کنید و در صورت نزدیک شدن به مهلت، اعلان دریافت کنید. می‌توانید پیوندها و بریده‌های وب، فایل‌های صوتی، عکس‌ها، طرح‌ها، فایل‌های PDF، اسناد Word و فایل‌های متنی را به هر یادداشتی که ایجاد می‌کنید پیوست کنید تا همه چیز در یک مکان باشد. Evernote برای دانلود رایگان است و امکان همگام سازی در دو دستگاه، آپلودهای ماهانه 60 مگابایتی و حداکثر سه ویجت را در صفحه اصلی قابل تنظیم شما فراهم می‌کند، اما اشتراک های پولی قابلیت های بیشتری را ارائه می دهند.

 

3. برنامه TimeTune

 

برنامه TimeTune مبتنی بر ایده ایجاد بلوک های زمانی است که در آن شما به وظایف خاصی توجه می‌کنید. هدف ایجاد برنامه ریزی روزانه، هفتگی و ماهانه برای افزایش بهره‌وری و ساده‌سازی برنامه خود تا حد امکان است. با گذشت زمان، برنامه میزان زمانی را که برای هر کار اختصاص می‌دهید، تجزیه و تحلیل می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که ببینید آیا زمان کافی را برای هر کار صرف می‌کنید یا خیر. اگر متوجه شدید که زمان زیادی یا خیلی کمی برای یک کار خود صرف می‌کنید، بلوک های زمانی خود را بر این اساس تغییر دهید. TimeTune برای دانلود و استفاده رایگان است و توسط تبلیغات درون برنامه ‌ی پشتیبانی می‌شود.

 

4. برنامه Sectograph

 

با استفاده از یک ساعت 12 ساعته مرکزی که به مناطق زمانی تقسیم شده است، کاربران Sectograph می‌توانند وظایف، قرار ملاقات‌ها و سایر رویدادهای برنامه ریزی شده خود را که مستقیماً از تقویم Google آنها ترسیم شده است مشاهده کنند. با سازگاری با ساعت هوشمند، ساعت 12 ساعته این برنامه می‌تواند جایگزین صفحه ساعت فعلی شما شود. ویجت‌ها نیز برای قرار دادن بر روی صفحه نمایش موبایل، تبلت، لپ تاپ و دسکتاپ در دسترس هستند. نسخه اندروید Sectograph برای دانلود رایگان است.

 

5. بهترین برنامه سازگار با Google

 

Day by Day Calendar به شما کمک می‌کند با همگام‌سازی با Google Calendar و Google Tasks، برنامه خود را برنامه‌ریزی و حفظ کنید. شما می‌توانید تمام رویدادها، وظایف و جلسات خود را در یک لیست بر اساس روز، هفته یا ماه مشاهده کنید. روز تولد دوستان، اعضای خانواده و همکاران را آپلود کنید تا هرگز فراموش نکنید. وظایف را بر اساس اولویت تنظیم کنید و وظایف فرعی و لیست کارهای مرتبط را به وظایف خاص اضافه کنید. ورودی صوتی و همچنین عملکرد جستجوی سریع و بصری در این برنامه در دسترس است. این برنامه برای دانلود و استفاده رایگان است. با این حال، پس از یک دوره استفاده، دسترسی به بسیاری از ویژگی ها را از دست می‌دهید.

 

6. بهترین برنامه برای برنامه ریزی هفته کاری: Doit.im

 

بر اساس سیستم مدیریت وظایف (GTD) مشاور بهره‌وری دیوید آلن، Doit.im از زمان راه‌اندازی 6 میلیون بار دانلود شده است. اصل اساسی تئوری GTD این است که هر چه وظایف و ایده‌های بیشتری در یک زمان معین در ذهن شما وجود داشته باشد، تصمیم گیری در مورد اولویت بندی و برنامه ریزی سخت‌تر می‌شود. می‌توانید لیست کارهایی را در Doit.im ایجاد کنید، وضعیت فعلی وظایف را ردیابی کنید، وظایف را به همکاران ارسال کنید و تخمین بزنید که انجام آن چقدر طول می‌کشد. داشبورد برنامه به شما امکان می‌دهد درصد وظایف کامل، ناقص و به تعویق افتاده را مشاهده کنید. می‌توانید طیف کاملی از ویژگی‌های Doit.im را به مدت 30 روز با پیشنهاد آزمایشی رایگان آن آزمایش کنید. پس از آن اشتراک آن 2 دلار در ماه است.

 

دینگ ارائه دهنده راهکار اتوماسیون حضور و غیاب

دینگ یکی از برترین ارائه دهنده‌های راهکار اتوماسیون حضور و غیاب با محصولات و خدمات مرتبط آماده ارائه خدمت به شماست، در صورت لزوم با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *