معرفی بهترین مشاغل پردرآمد خانگی برای آقایان

مشاغل پردرآمد خانگی

به اشتراک گذاشتن این مقاله

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

مشاغل پردرآمد خانگی علی الخصوص در دوران کرونا بسیار حائز اهمیت است. با توجه به اینکه مسئولیت اصلی مالی خانواده بر دوش مردان است، مشاغل پردرآمد برای آقایان از اهمیت بالایی برخوردار است.

در ادامه لیست بهترین شغل های پردرآمد خانگی برای آقایان که البته بعضی از آنها برای خانم‌ها نیز کاربرد دارد معرفی خواهد شد. لیست مشاغل پردرآمد برای آقایان عبارتند از:

۱- طراح گرافیک

طراح گرافیک از مشاغل پردرآمد خانگی

طراح گرافیک یک کار پر درآمد در منزل است که از مشاغل پردرآمد خانگی محسوب می‌شود.

وظایف اصلی شغل

طراحان گرافیک بر اساس حجم کار مشتری، به طور همزمان روی بیش از ۵ پروژه کار می کنند. آنها المان‌های موجود در طراحی‌های دیگر مانند آیکون‌ها و عکس‌ها را در کنار یکدیگر قرار داده و جنبه های بصری مواد بازاریابی، وب سایت ها و سایر رسانه ها را ایجاد می کنند.

۲. طراح UX از مشاغل پردرآمد خانگی

توضیحات: طراحان UX جنبه ی کاربرپسند بودن (مورد قبول بودن برای مصرف کننده) یک محصول و مارک تجاری آن را طراحی و آزمایش می کنند تا مطمئن شوند که فرآورده تولیدی برای مصرف کنندگان لذت بخش است.

۳. تدریس در YouTube

معلمی از مشاغل دورکاری

اگر شما در کاری تخصص دارید، این روزها رساندن استعدادها و مهارت هایتان به مرحله جهانی، آسان است .

استفاده از یوتیوب برای کسب درآمد از جمله ایده های کارآفرینی است و یک کار پر درآمد در منزل محسوب می‌شود. 

یک حساب YouTube ایجاد کنید و از طریق تولید ویدیوهای آموزشی، مهارت و تجربه خود را به دیگران بیاموزید.

کاربران یوتیوب، یا YouTubers، فیلم های آموزشی در مورد تزئین کیک، ایروبیک، یوگا، ورزش های رزمی، تعمیرات منزل، آموزش سگ، تزئینات خانگی، حالت دادن به مو و موارد دیگر را ارائه می دهند. در این روش درآمد شما براساس توانایی در جذب بیننده و تبلیغات است.

۴. مدیر رسانه‌های اجتماعی

مدیر شبکه های اجتماعی

تقریباً هر تجارت بزرگی از رسانه‌های اجتماعی به عنوان ابزاری برای دسترسی مستقیم به مشتریان خود و بدون پرداخت هزینه‌های هنگفت برای تبلیغات تلویزیونی، چاپی یا رادیویی، استفاده می کند. این حرفه از بهترین مشاغل دورکاری و  از پردرآمدترین مشاغل خانگی است.

اما همه مشاغل بزرگ شخصی را برای مدیریت حساب های خود در شبکه های اجتماعی ندارند، به همین دلیل افراد بیشتری شروع به بازاریابی به عنوان مدیر شبکه های اجتماعی کرده و به این کسب و کارها کمک می کنند تا از اینترنت به طور گسترده استفاده کرده و مخاطب بیشتری کسب کنند.

اگرچه داده های بسیار کمی برای چگونگی انجام این کار در خانه در دسترس است، زیرا نسبتاً یک شغل جدید محسوب می شود، اما می توان هزاران درخواست برای استخدام مدیر شبکه های اجتماعی در سایتهایی مانند CareerBuilder.com SimplyHired.com و Upwork.com یافت.

اگر تسلط کافی بر رسانه های اجتماعی و ارتباطات خوبی داشته باشید، حتی می توانید با مراجعه مستقیم به شرکت ها و پرسیدن درمورد اینکه آیا به کمک نیاز دارند یا خیر، کار را شروع کنید.

دفاتر حسابداری
پایه و اساس هر شغلی بی شک مسائل مالی مربوط به آن حرفه می‌باشد. تمامی صاحبان مشاغل و کسب و کارهای کوچک و بزرگ برای این‌که اطلاعات و آمار دقیقی از مسائل مالی و سود زیان خود داشته باشند میزان سود و زیان خود را به دقت بررسی کرده و ثبت می‌کنند که به اصطلاح به آن حسابداری می‌گویند.

۵. ورود اطلاعات از شغل های پردرآمد خانگی

طیف گسترده ای از مشاغل به کارمندانی نیاز دارند که بتوانند داده های مختلف را وارد سیستم کنند، این داده ها ممکن است برای ردیابی موجودی کالا یا حمل و نقل، ایجاد برنامه های تجاری یا اندازه گیری عملکرد یا بازده استفاده شوند. 

از آنجا که داشتن رایانه و مهارت تایپ مهمترین نیاز این شغل می باشد، بسیاری از کارمندان این بخش می توانند در خانه و بر اساس برنامه ای متناسب با زندگی خود، کار کنند.

۶. وبلاگ نویس (بلاگری)

نویسندگی آنلاین

وظایف اصلی شغلی: وبلاگ نویسان از ایده تا تحویل یک مقاله، برنامه نویسی، تحقیق و ویرایش را انجام می دهند. آنها ایده های مناسب و توصیه های موثری برای محتوای مورد نظر ارائه می دهند، همچنین برای تعریف استراتژی کاربر، با نویسندگان، طراحان و SEO همکاری می کنند.

۷. مترجم

وظایف شغلی اصلی: مترجمان ترجمه هایی را انجام می دهند که از نظر ساختاری با قواعد زبان مقصد سازگار باشد. آنها معنای کامل زبان مبدا را به زبان مقصد منتقل می کنند و با توجه به نوع مطالب و دیدگاه خوانندگان ترجمه مفهومی را ارائه می دهند.

۸. نویسنده فنی

وظایف اصلی شغلی: نویسندگان فنی دستورالعمل های اجرایی و دفترچه های راهنما را برنامه ریزی، تولید، سازماندهی، نویسندگی و ویرایش می کنند. آنها در مورد مشخصات طراحی فنی و متون آزمایشی تحقیق، توسعه و مستند سازی می کنند و علاوه بر دفترچه های راهنمای چاپی، مستندات الکترونیکی نیز تولید می نمایند.

۹. برنامه نویس

وظایف اصلی شغلی: برنامه نویسان برای برنامه های نرم افزاری داخلی، کدنویسی و برنامه نویسی انجام می دهند. آنها کد برنامه های موجود را بر اساس نیاز، فوری رفع اشکال می کنند و پس از تکمیل نرم افزار، مرحله نهایی آموزش کاربر ها را انجام می دهند.

۱۰. توسعه دهنده وب

وظایف شغلی اصلی: توسعه دهندگان وب برنامه هایی می سازند که مراحل تولید یک نرم افزار را مشخص می کنند. آنها برنامه های جامعی می سازند که روند های اجرایی را آزمایش کرده و برنامه های موجود را برای مطابقت با استانداردهای امنیتی و عملکردی به روز می کنند.

۱۱. پشتیبانی فناوری اطلاعات

مدیر فناوری اطلاعات (IT)

اگر دوست دارید به مردم کمک کنید و از رایانه ها سر در می آورید، پشتیبانی فناوری اینترنت می تواند یک حرفه مناسب برای شما باشد و از مشاغل پردرآمد خانگی است.

کارمندان پشتیبانی رایانه، ممکن است به طور مستقل یا در شرکتی مانند Apple یا Dell کار کنند. و از خانه، پشتیبانی تلفنی برای کمک به کاربران رایانه در حل مشکلات فنی خود ارائه می دهند.

آیا این نوشته را دوست داشتید؟

[wp_ulike]

مقالات مرتبط

دستگاه ساعت زنی
حضور و غیاب

دستگاه ساعت زنی

دستگاه ساعت زنی یا دستگاه حضور و غیاب، از ملزومات مهم هر اداره و وسیله‌ای است که زمان ورود و خروج کارکنان را ثبت می‌کند

انواع دستگاه حضور و غیاب
حضور و غیاب

انواع دستگاه حضور و غیاب

وجود سیستم مدیریت حضور و غیاب در هر شرکتی، خصوصا در آن هایی که افراد زیادی مشغول به کار هستند، اهمیت ویژه ای دارد. کارفرمایان

مقالات مرتبط

افزودن دیدگاه

زنبیل خرید